Jak mawiał Forrest Gump „shit happens” i może się to zdarzyć każdemu. Wszystko wcześniej umówione, zarezerwowane, zaplanowane, a tu deszcz zamiast słońca, pęknięta rura, problemy z salą, kolizyjny termin, choroba. Brakuje tylko przysłowiowej s… Domino się sypie, imprezę trzeba przenieść. A może właśnie organizujesz ją spontanicznie? I co teraz? Wszystko trzeba załatwić „na wczoraj”, a większość firm ma już zarezerwowane terminy. Potrzebujesz na już fotografa albo filmowca? Przecież miało być idealnie… I będzie!

Jeżeli zdarzyło się tak, że Twój fotograf lub filmowiec spaprał robotę, zdjęcia nie nadają się do niczego, filmu nie da się oglądać, pokaż nam te materiały. Skorygujemy, co da się skorygować. Naprawimy, co da się naprawić. Zastąpimy to, co trzeba zastąpić. Dokonamy edycji. A tam, gdzie nie da się już nic zrobić, zaproponujemy rozwiązania, które uratują Twój materiał, czas, wizerunek i honor. Jeśli trzeba na cito „zacerujemy” lub wykonamy zlecenie od nowa. Wspólnie rozwiążemy Twój problem!

Zadzwoń lub napisz! Dzięki specyfice naszego działania, w przeciwieństwie do wielu firm z naszej branży jesteśmy w stanie przyjąć i wykonać zlecenia w bardzo bliskich terminach, bez konieczności rezerwowania ich na wiele miesięcy do przodu. Pracujemy dla dużych firm jak i osób indywidualnych.