FOTOOBRAZ z Twojego zdjęcia, stylizowany na OBRAZ OLEJNY wydrukowany na płótnie

Jak powstaje obraz?

Obrazy tworzone są przez nas komputerowo z użyciem programów graficznych w technice digital painting jako pliki graficzne. Następnie drukowane są, podobnie jak zwykłe fotoobrazy na płótnie canvas. Dzięki takiemu rozwiązaniu do złudzenia przypominają wielokrotnie droższe obrazy wykonane tradycyjnie farbami olejnymi, a nie zwykłe zdjęcia, jak w przypadku klasycznych fotoobrazów.

Jakie zdjęcie przesłać?

Może to być zdjęcie portretowe osoby, zdjęcie plenerowe lub obiektu, ważne żeby było kolorowe i w dobrej jakości. Przy zdjęciach portretowych rysy twarzy muszą być wyraźne, głowa nie może być ucięta, a na zdjęciach obiektów muszą być widoczne detale – malowane są przez nas tylko istniejące elementy. Nie dorabiamy elementów brakujących. Ewentualne zmiany na zdjęciu przed wykonaniem obrazu – usunięcie/dodanie elementów, zmiana kolorów, koloryzacja zdjęć czarno-białych, itp. możliwe są w ramach odrębnej usługi osobno wycenianej. Wówczas prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jak wyglądają nasze obrazy?

Możemy przygotować dla Ciebie obraz prostokątny (pionowy lub poziomy, zależnie od Twojego zdjęcia) w trzech rozmiarach lub obraz kwadratowy w trzech rozmiarach. Indywidualne modyfikacje są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Obrazy drukowane są na płótnie canvas o zauważalnej, wyrazistej strukturze. Druk odporny jest na promienie UV, a powierzchnia obrazu odporna na zarysowania i wodę (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku). Płótno obrazu naciągnięte jest na ramę o szerokości 2cm, do której w komplecie znajdziecie Państwo metalową zawieszkę umożliwiającą montaż obrazu.

Dla kogo?

Dla niej, dla niego, dla nich, dla was! Na urodziny, imieniny, rocznicę, święta, na pamiątkę, na prezent, z sentymentu i bez większej okazji, do pięknego wnętrza. Zrób przyjemność rodzinie i sobie. Nie przegap tej okazji!

Jak wygląda procedura zakupu obrazu?

1. ZAKUP WYBRANY FORMAT OBRAZU
Kliknij poniżej na wybranym formacie obrazu. Zostaniesz przeniesiony do platformy zakupowej gdzie będziesz mógł zapłacić za obraz online.

2. PRZEŚLIJ DO NAS FOTOGRAFIĘ, Z KTÓREJ MAMY WYKONAĆ OBRAZ
Zdjęcie
możesz przesłać korzystając z poniższego formularza lub poprzez email: obrazy@photo3k.pl Zdjęcie powinno być jak najlepszej jakości. Pamiętaj, że zdjęcie nie może przekroczyć 20MB i musi posiadać jedno z rozszerzeń: JPG, JPEG, BMP, PNG.

3. ZAAKCEPTUJ PRZESŁANĄ PRZEZ NAS CYFROWĄ WERSJĘ OBRAZU
Pracę nad obrazem rozpoczynamy po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Przygotowanie wersji cyfrowej zajmuje nam przeciętnie do 3 dni roboczych, następnie przesyłamy ją do Ciebie zabezpieczoną znakami wodnymi i czekamy na Twoją akceptację. Jako klient masz prawo do zgłoszenia poprawek ewentualnych niedociągnieć technicznych, estetycznych, drobnych korekt koloru i innych drobnych zmian nie odbiegających od pierwowzoru i możliwych do wykonania w ramach obranej techniki malarskiej. Dopiero po Twojej akceptacji obraz przekazywany jest do wydruku.

4. OCZEKUJ NA KURIERA Z GOTOWYM OBRAZEM
Po zaakceptowaniu przez Ciebie obrazu, wydruk i przesyłka to standardowo około 5 kolejnych dni roboczych. W okresach szczytu, takich jak okresy przedświąteczne, terminy te mogą ulec wydłużeniu, dlatego warto obraz zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem. Gotowy obraz zostanie dostarczony do wskazanego przez Ciebie paczkomatu lub na wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski. Odbierając go sprawdź w obecności kuriera czy nie został uszkodzony w transporcie i gotowe!

5. ZAWIEŚ NA ŚCIANIE LUB DAJ W PREZENCIE
Przed tobą najprzyjemniejszy moment, radość z powieszenia obrazu na Twojej ścianie lub z przekazania niebanalnego prezentu bliskiej Ci osobie.

ZAMAWIAM!

Koszt wykonania obrazu zależny jest od zamówionego Przez Ciebie formatu. Na koszt wykonania obrazu składa się czas naszej pracy nad przerobieniem Twojego zdjęcia na cyfrowy obraz oraz koszt druku cyfrowego obrazu w formie fotoobrazu o określonych poniżej rozmiarach.

format 30x20 cm
238 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, pion lub poziom
ZAMÓW NAJTAŃSZY
format 45x30 cm
258 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, pion lub poziom
ZAMÓW
format 60x40 cm
278 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, pion lub poziom
ZAMÓW
format 30x30 cm
248 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, kwadrat
ZAMÓW NAJTAŃSZY
format 40x40 cm
258 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, kwadrat
ZAMÓW
format 50x50 cm
278 zł
Malowanie cyfrowe i wydruk, kwadrat
ZAMÓW

Obraz wykonujemy jako produkt fizyczny do powieszenia na ścianie. W ramach usługi nie przekazujemy plików cyfrowych, z których drukowane są obrazy. Jest to możliwe za dodatkową opłatą. Nasze obrazy dostarcza kurier pod wskazany adres. Nie ma możliwości odbioru osobistego. Koszt dostawy kalkulowany jest zależnie od wielkości obrazu i sposobu dostawy w koszyku zamówienia.

MASZ PYTANIA?
W przypadku pytań skontaktuj się z nami. Na wszystkie postaramy się odpowiedzieć i rozwiać Twoje wątpliwości. Pytania o obrazy kieruj na e-mail: obrazy@photo3k.pl

UWAGA! Osoby, które otrzymały od nas kod rabatowy wygenerowany przed 30.04.2022 proszone są o przesłanie fotografii i kodu na adres obrazy@photo3k.pl. W odpowiedzi prześlemy instrukcję postępowania.

Po opłaceniu zamówienia prześlij nam zdjęcie, z którego mamy wykonać obraz.

FORMULARZ PRZESYŁANIA ZDJĘCIA

    Załącz zdjęcie, z którego ma zostać wykonany obraz.
    Maksymalny rozmiar zdjęcia to 20MB. Akceptujemy pliki o rozszerzeniach: jpg, jpeg, bmp, png

    Podaj adres email, na który mamy się z Tobą kontaktować (pole wymagane)

    Podaj numer transakcji lub Twój adres email użyty podczas zakupu obrazu. Pozwoli nam to na szybsze połączenie Twojego zdjęcia i wpłaty.

    Uwagi i informacje dodatkowe