3K foto & film - Paweł Przybylski

 Zaczęło się w 1994…

10 stycznia tego roku minęło 28 lat mojej pracy zawodowej w branży, 28 lat pracy z obrazem – ruchomym i zatrzymanym w kadrze. Dwadzieścia osiem lat pasji, wyzwań, nieustannej nauki, bo każde zlecenie jest przezcież inne, ponad ćwierć wieku odkrywania nowych rzeczy, fascynacji miejscami, ludźmi, wydarzeniami…

www.movie3K.pl 

Wszystko zaczęło się w studiu telewizyjnym TVP Wrocław w 1994 roku. Przez lata pracowałem z kamerą w najdziwniejszych miejscach, przy wszystkich istniejących formach telewizyjnych i filmowych. Realizowałem materiały filmowe dla największych stacji telewizyjnych w Polsce, na terenie kraju i poza jego granicami. Zajmowałem się produkcją reportaży, newsów, spotów reklamowych, teledysków, filmów promocyjnych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych, produkcji fabularnych, dokumentacją imprez i wydarzeń kulturalnych.

www.photo3K.pl

Tworząc film jego autorzy pozostają zawsze więźniami czasu uwikłanymi w ciągłość akcji zagęszczoną sztuką montażu. Dlatego pracując kamerą od dłuższego czasu marzyłem o tym aby zerwać kajdany i zostać złodziejem… Złodziejem chwil, okruchów czasu – 1/10, 1/100 czy 1/1000 części sekundy. Marzenia te zrealizowałem uruchamiając działalność fotograficzną. Tak, jak do tej pory skupiam się na ludziach i sytuacjach tworząc fotografie reportażowe, studyjne i kreatywne.

Pracując przez tyle lat w branży poznaje się, pracuje i zaprzyjaźnia z wieloma ludźmi, którzy są pełnymi pasji, wspaniałymi specjalistami w swojej dziedzinie. Pracując wspólnie przy zleceniu staramy się aby efekt końcowy był jak najlepszy. Poniżej mapa miejsc, które odwiedziliśmy pracując dla naszych klientów z kamerą lub aparatem. A gdzie dotrzemy Twoim śladem?