3K foto & film - Paweł Przybylski

 Zaczęło się w 1994…

10 stycznia tego roku minęło 27 lat mojej pracy zawodowej w branży, 27 lat pracy z obrazem – ruchomym i zatrzymanym w kadrze. Dwadzieścia sześć lat pasji, wyzwań, nieustannej nauki, bo każde zlecenie jest przezcież inne, ponad ćwierć wieku odkrywania nowych rzeczy, fascynacji miejscami, ludźmi, wydarzeniami…

www.movie3K.pl 

Wszystko zaczęło się w studiu telewizyjnym TVP Wrocław w 1994 roku. Dziś mogę powiedzieć, że pracując z kamerą w każdych warunkach terenowych, pogodowych i w najdziwniejszych miejscach pracowałem już przy wszystkich istniejących formach telewizyjnych i filmowych. Realizowałem materiały filmowe m. in. dla TVP, TVN, Polsat, TV4, ECHO24, RAI, ArigUs, pracując w Polsce i poza jej granicami. Zajmowałem się produkcją reportaży, newsów, spotów reklamowych, teledysków, filmów promocyjnych, filmów korporacyjnych, szkoleniowych i edukacyjnych, produkcji fabularnych, dokumentacją imprez i wydarzeń kulturalnych.

www.photo3K.pl

Tworząc film jego autorzy pozostają zawsze więźniami czasu uwikłanymi w ciągłość akcji zagęszczoną sztuką montażu. Dlatego pracując kamerą od dłuższego czasu marzyłem o tym aby zerwać kajdany i zostać złodziejem… Złodziejem chwil, okruchów czasu – 1/10, 1/100 czy 1/1000 części sekundy. Marzenia te zrealizowałem uruchamiając działalność fotograficzną. Tak, jak do tej pory skupiam się na ludziach i sytuacjach tworząc fotografie reportażowe i kreatywne, ale staram się też pokazać piękno i wartość miejsc stworzonych przez człowieka w fotografiach nieruchomości i na zdjęciach 360° zamieszczanych np. na mapach Google.

Pracując przez tyle lat w branży poznaje się, pracuje i zaprzyjaźnia z wieloma ludźmi, którzy są pełnymi pasji, wspaniałymi specjalistami w swojej dziedzinie. Tworząc wspólnie, pracując razem przy zleceniu staramy się aby efekt końcowy był jak najlepszy. Dziękuję Wam za to Marto, Haniu, Gosiu, Patrycjo, Ulu, Robercie, Sebastianie, Danielu, Michale, Wojtku… Mógłbym Was tak długo wymieniać. Poniżej nasza mała mapa miejsc, które odwiedziliśmy pracując dla naszych klientów z kamerą lub aparatem. A gdzie dotrzemy Twoim śladem?

Szkolenia 

Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy się dzielić, chcemy zarażać pasją do filmu i fotografii. Dlatego naszym klientom oprócz usług fotograficznych i filmowych proponujemy szkolenia branżowe dla początkujących fotografów i operatorów amatorów, osób zaczynających swoją przygodę z montażem filmowym oraz szkolenia medialne – dotyczące wystąpień przed obiektywem kamery i aparatu w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Realizujemy również warsztaty filmowe i fotograficzne dla młodzieży szkolnej. 

Paweł Przybylski