Twoje imię

Wybierz voucher

Wybrany przez Ciebie voucher rabatowy na okaziciela prześlemy Ci w formie elektronicznej na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Podaj adres e-mail, na który ma zostać przesłany voucher

Pamiętaj aby nie udostępniać nikomu kodu weryfikacyjnego umieszczonego na voucherze. Służy on do weryfikacji autentyczności vouchera przy zakupie usługi. Raz użytego kodu weryfikacyjnego nie można wykorzystać ponownie. Voucher z wykorzystanym kodem weryfikacyjnym jest nieważny.

Podanie przez Ciebie powyższych danych osobowych jest dobrowolne (imię, adres e-mail), jest jednak konieczne do przesłania zamówionego vouchera. Będą one przechowywane przez nas do dnia realizacji vouchera lub upływy terminu jego ważności. Pełne informcje o tym jak chronimy dane osobowe znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Uwagi i informacje dodatkowe

Czy chcesz otrzymywać od nas w przyszłości informacje o akcjach promocyjnych, voucherach rabatowych, wydarzeniach fotograficznych?

Jeżeli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od nas informacji marketingowych pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych osobowych (imię, adres e-mail) do celów marketingowych jest dobrowolne. Będziemy je przechowywali do czasu cofnięcia przez Ciebie udzielonej zgody, którą możesz wycofać w dowolnym momencie. Pełne informcje o tym jak chronimy dane osobowe znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.