Potrzebujesz fotografii?

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania, zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązania, wyjaśnimy zasady współpracy, wycenimy usługę.

  • e-mail: pawel@photo3K.pl
  • tel. komórkowy: 601 535 871 , w godz. uznawanych za dzienne 🙂
  • tel. stacjonarny: 71 723 01 61, w godz. 9:00-16:00,
    odbieramy jeżeli nie pracujemy w terenie, ale można próbować 😉

Potrzebujesz filmu?

Odezwij się do nas. Wyjaśnimy wątpliwości, doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania, wyjaśnimy procedury produkcji filmowej i zasady współpracy, wycenimy produkcję.

  • e-mail: pawel@movie3K.pl
  • tel. komórkowy: 601 535 871 , w godz. uznawanych za dzienne 🙂
  • tel. stacjonarny: 71 723 01 61, w godz. 9:00-16:00,
    odbieramy jeżeli nie pracujemy w terenie, ale można próbować 😉

W związku z pandemią COVID-19 zgodnie z zarządzeniami dotyczącymi obecnego etapu “odmrażania gospodarki” nasze usługi świadczymy w chwili obecnej normalnie, z zachowaniem wymaganych prawem zabezpieczeń sanitarnych. Zapraszamy!

FORMULARZ WIADOMOŚCI

Twoje imię i nazwisko

Temat

Twoja wiadomość

Kontakt do Ciebie (e-mail, telefon)

Papier jest cierpliwy ale bezduszny, dlatego dobry jest do podsumowań wspólnie dokonanych ustaleń. Natomiast udane produkcje zawsze rozpoczynają się od spotkania przy aromatycznej kawie, wtedy możemy wzajemnie dobrze poznać swoje potrzeby, oczekiwania i możliwości, a do głowy przychodzą najlepsze pomysły. Wiemy jak ważny jest dla Państwa Wasz projekt. 

Zapraszamy na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu – u nas we Wrocławiu, u Państwa lub w zaproponowanym przez Państwa dowolnym miejscu “na mieście” na terenie Polski aby porozmawiać o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Pracujemy w całej Polsce i poza jej granicami.

Tutaj już pracowaliśmy. A dokąd Ty nas zabierzesz?