Who am I? O mnie

 

 

 

KILKA SŁÓW O SOBIE POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Paweł Przybylski. Od prawie 30 lat zajmuję się przekazem wizualnym, obrazem ruchomym i zatrzymanym w kadrze. Zacząłem swoją przygodę w 1994 roku w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. Przez lata pracowałem przy wszystkich formach filmowych, m.in. przy newsach i reportażach, reklamach, spotach, koncertach, teatrach i serialach fabularnych, odpowiadając jako operator kamery lub DOP za ich stronę wizualną. W ramach własnej działalności prowadzę kompleksową produkcję filmową od scenariusza po postprodukcję dowolnej formy wideo oraz pełną ofertę usług fotograficznych.

Paweł Przybylski

Z czasem, pracując z obrazem ruchomym zatęskniłem za fotografią, obrazem zatrzymanym w kadrze, który stał się moją nową pasją. Tak do mojej oferty dołączyła fotografia. Realizuję zdjęcia sesyjne, wizerunkowe, fotoreportaże, fotosy. Ostatnio sporo realizuję fotografii nieruchomości. Jednak miłość do inscenizacji pozostała, dlatego sesje inscenizowane (fabularyzowane i kostiumowe) sprawiają mi najwęcej frajdy.

Mieszkam we Wrocławiu, pracuję na terenie całej Polski, ale z moimi klientami odwiedziłem też kilkanaście miejsc w całej Europie, a w naszych działaniach zahaczyliśmy nawet o Azję.

Jeżeli dobrnąłeś do tego miejsca, oznacza to, że najprawdopodobniej możemy zrobić wspólnie coś pasjonującego. Jeśli masz pytania lub po prostu chcesz zamówić sesję zdjęciową, reportaż fotograficzny lub dowolną formę filmową, zapraszam do skorzystania z poniższego formularza. Zróbmy razem coś wspaniałego!

Moja firma to Rzetelna Firma.

KontaktDane kontaktowe

    Back to Top
    Close Zoom